News from tourismcambodia : First Cambodia Real Estate Awards 2018 officially launched
Tom O’Sullivan (2nd from left), CEO of Realestate After weeks of preparation, the much-awaited and prestigious Cambodia Real Estate Awards 2018 was officially launched on Monday. CREA 2018, which promises to be the biggest event for the Cambodia Real Estate Industry this year, opened with a press conference at Lumiere Hotel that was attended by the organizers and representatives of different media organizations and real estate agencies/property developers.
News From ThmeyThmey : ក្រុមហ៊ុន និង​សមាគម​អ្នកវាយតម្លៃ និង​ភ្នាក់ងារ​អចលនវត្ថុ កម្ពុជា ប្រកាស​សម្ពោធ​កម្មវិធី​ពាន រង្វាន់​អចលនវត្ថុ​កម្ពុជា​ឆ្នាំ​២០១៨
27 Mar 2018 01:40:18
ភ្នំពេញ ៖ ថ្ងៃទី​២៦ ខែមីនា ឆ្នាំ​២០១៨ ​វិស័យ​អចលនវត្ថុ​កម្ពុ​ជាមាន​ភាព​រីកចម្រើន​ឆាប់រហ័ស​ក្នុង​រយៈពេល​ប៉ុន្មាន​ឆ្នាំ​ចុងក្រោយ​នេះ​។ ចំនួន​ដ៏​ច្រើន​នៃ​គម្រោង​អចលនវត្ថុ​ដែល​បានបញ្ចប់​កំពុងដំណើរការ ឬ​សិ្ថ​ត​នៅក្នុង​ផែនការ​សាងសង់​គឺជា​សញ្ញាណ​វិជ្ជមាន​នៃ​កំណើន និង​សក្តានុពល​នៃ​វិស័យ​អចលនវត្ថុ​កម្ពុជា​ទាំងមូល​។
News From freshnewsasia: ក្រុមហ៊ុនផ្សព្វផ្សាយអចលនវត្ថុ និងសមាគមអចលនវត្ថុកម្ពុជា ប្រកាសសម្ពោធ កម្មវិធី «ពានរង្វាន់អចលនវត្ថុកម្ពុជា ឆ្នាំ២០១៨» ដើម្បីជ្រើសរើសយកភ្នាក់ងារ និងក្រុមហ៊ុនឈានមុខគេ
27 Mar 2018 01:10:16
ក្រុមហ៊ុន ដែលជាក្រុមហ៊ុនផ្សព្វផ្សាយអចលនវត្ថុឈានមុខគេនៅកម្ពុជា និងសមាគមអ្នកវាយតម្លៃ និងភ្នាក់ងារអចលនវត្ថុកម្ពុជា នៅថ្ងៃទី២៦ ខែមីនា ឆ្នាំ២០១៨នេះ បានប្រកាសសម្ពោធកម្មវិធី «ពានរង្វាន់អចលនវត្ថុកម្ពុជា ឆ្នាំ២០១៨» ដើម្បីជ្រើសរើសយកភ្នាក់ងារ និងក្រុមហ៊ុនភ្នាក់ងារឈានមុខគេ នៅទូទាំងប្រទេស។